Magyarország

Magyar Pétert azért szeretik, mert áldozat nélküli megváltást ígér

Magyar Péter akkor lenne őszinte, s a rendszerre veszélyes, ha visszatérne az ősbűnhöz, az alkotmányos rend megdöntéséhez, megvonná a rendszer legitimációját, megkérdőjelezné az alkotmányos és törvényes jellegét, amit bizonyít, hogy nem lehet számonkérni semmit a hatalomtól, ha felmondaná az engedelmességet és polgári ellenállást hirdetne meg. Ez jelentené Orbán és a kollaboráns ellenzék együttes leváltását, mivel azok kiegészítik egymást, olyanok a NER-ben, mint a fény és az árnyék. Aki ehelyett az ellenzék mellé akar új párttal beszállni, az csaló, nem vált le senkit, hanem ő is részesedni akar belőle. Ez nem harmadik út, hanem a jelenlegi ellenzék útja a pénz és a morális megsemmisülés felé. Ha Magyar Péter nem lépne be az Orbán-rendszerbe, hanem másokat is kivezetne belőle, lenne esélye megdönteni az Orbán-rendszert. Éppen úgy, mint bárki másnak, nem kellene ahhoz fideszesnek lennie. Ez a helyzet alapstruktúrája. Hogy ez miért nem történik meg, az arra utaló jelekből olvasnia kellene mindenkinek: ez az ember nem egy demokrata.

A Hit Gyülekezetét nem zavarja a Trump-Biblia

A Biblia és az állami alkotmány egybeszerkesztése egyház és állam összefonódásának a csúcspontja. Ez mindkettő meghamisítása, mert az amerikai alkotmány elválasztja az államot és az egyházat. A Biblia sem állami erővel akarja Isten törvényeit az emberekre erőltetni. Ez megrontja és kifordítja önmagából a Bibliát is, az alkotmányt is. Ha van ember Amerikában, aki mind a Biblia, mind az alkotmányosság megrontója, akkor azt Donald Trumpnak hívják. A bűncselekményei miatt indult pereihez akar pénzt szerezni a Biblia és az alkotmány kiárusítása által, visszaélve mind a keresztények, mind a hazafiak érzelmeivel, becsapva és manipulálva, és mindkettő lényegétől megfosztva őket. Trump erről semmit nem tud, mert egyiket sem olvasta, csak hallott róluk. Amikor a Biblia propagandaeszközként legutóbb a kezében volt, a Floyd-gyilkosság ellen békésen tüntető washingtoni feketéket gumibotoztatta végig, hogy Bibliát lobogtathasson a templom előtt, amelynek lelkésze mélyen felháborodott ezen a képmutató istenkáromláson. Az állam által terjesztett és képviselt kereszténység nemcsak megtagadása a személyes hiten alapuló kereszténységnek, hanem beavatkozik Isten és az emberek kapcsolatába, a személyes közösséget tagadja, ezzel a valódi megtérés, a valódi megváltozás és üdvösség útjában áll. Az emberek a személyes döntést áthárítják az államra, amely átveszi ezt tőlük.

Brilliáns fideszes hasbeszélőt kapott az ellenzék

Magyar Péter magával hozta az ellenzékbe mindazt, amit a Fideszben tanult. Az ellenzék a Fidesz csodafegyverét szerezte meg: az arcátlan, céltudatos és gátlástalan hazudozót, ami eddig hiányzott az arzenáljából, illetve kizárólag arra a hazugságra szorítkozott, hogy majd választáson legyőzik Orbánt és megdöntik a rendszert. Ez is szánalmas kivitelben. Magyar Péter pontosan tudja, hogy mit akar hallani a csalódott, tehetetlen ellenzéki, s azt makulátlanul leszállítja neki. Egy fideszes baráti társaságban részegen is képes lenne azt a beszédet nagy röhögés közepette nyomdaképesen előadni, amit az ellenzék hallani akar, amit előad április 6-án is. Neki ez stílusparódia, egy játék, amit az ellenzék komolyan vesz. Éljen a haza, visszavesszük a hazánkat, elég volt az elnyomásból, talpra magyar. Egy új, szuverén, boldog, modern európai Magyarországot építünk. Ebbe belefér a náci Wass Albert is, akinek nevét gondosan lehagyja az idézetek alól, de erre sem lenne szükség, mert nem gondoljuk, hogy vezető liberális értelniségiek ne tudnák, ki a szerző, és lájkolják.

Böjte Csabának is diplomata útlevele van

A pedofilvédelmezőket kiemelten segíti és támogatja az Orbán-rezsim, azt is tudjuk, hogy Magyarországon a diplomata útlevél nem diplomatáknak jár, hanem mindenkinek, aki a NER...

Luxusórákat keres a rendőrség a hatvanpusztai birtokon

"Házkutatást tartottak a perui elnök rezidenciáján pénteken késő este, Dina Boluartét jogosulatlan vagyonosodással gyanúsítják, mert nem vallotta be luxusóra-gyűjteményét" - adta hírül a magyar...

Varga Judit úgy bántalmazta a magyar társadalmat, mint őt a férje

Az Amerikai Népszava azon kevesek közé tartozik a NER esküdt ellenfelei közül, amely a legteljesebb mértékben hitelt ad Varga Judit magánéletéről szóló beszámolójának, mert...

Orbán attól fél, hogy úgy jár, mint Prigozsin

Ha Magyarország az Európai Unió demokratikus jogállama lenne, amely nem foglalkozik piszkos ügyekkel, nem ártja bele magát a világpolitikába az orosz tömeggyilkosok oldalán, s ha korlátlan hatalmú diktátora nem dolgozna együtt az orosz titkosszolgálattal, ha nem lenne része a nemzetközi politikai és pénzügyi alvilágnak, ilyesmire nem lenne szükség. De Orbán tevékenységében keveredik az állami politika, a magánbiznisz, a titkosszolgálati tevékenység idegen hatalmak oldalán, a legsötétebb nemzetközi bűnözés a rejtett és titkos üzletekkel, ezért Orbánnak minden oka megvan arra, hogy féljen. Ahogy az éjszakai élet sötét bűnözői is testőrökkel járnak. Orbán kétkulacsos, kétszínű, és a "barátai" is azok. Orbán olyan játszmákban vesz részt, amelyekben soha nem tudja, kinek keresztezi az útját és az érdekeit. Az oroszok csak addig tűrik meg, amíg szolgálja az érdekeiket, hasznukra van és nem akadályozza őket semmiben. Orbán azonban olyan területre lépett, ahol nem védi meg a diplomácia, az ország tekintélye (ami nincs), csupán bűnözőként tekintenek rá.

Már biztosan Putyin szervezte a terrortámadást, mert elkezdték az ukránokra kenni

Ez megtörtént, a színjátékban ott tartunk, hogy az orosz "nyomozók" kitartó és nagyszerű munkájának köszönhetően megtalálták az iszlám terroristák mögött az ukrán megbízókat, akik annyira amatőrök voltak, hogy banki átutalásokat is hagytak maguk után. Most jön az orosz közvélemény hergelése, az ukránok megvádolása, a hisztérikus hangulat gerjesztése, az erős orosz nemzet erős vezetőjének ígérete, hogy megbosszulja a terrort, s utána jöhet az aljas terv végrehajtása. A KGB-s agy nem tud másképp gondolkodni, csak ahogy megtanították. Semmi újat nem tud kitalálni, a 20. században él és gondolkodik. A hadsereg bevetése és a primitív öldöklés is ehhez tartozik. Ma már egy puskalövés nélkül lehet háborúzni eredményesebben.

A 72 éves Iványi Gábor követett el erőszakot a felfegyverzett hatóság ellen?

Hatóságot soha sehol ne érjen nagyobb erőszak. Iványi Gábort azért, mert jelen akart lenni saját irodájában, ahol házkutatási parancs nélkül mindent összeszedtek, s a jogait akarta gyakorolni, öttől tíz évig terjedő szabadságvesztéssel fenyegetik a gyanúsítás szerint. Azt is elmondták, ez minősített eset, csoportosan követték el, Iványi Gábor volt a bandavezér. Rajta kívül Gurmai Zitát, Donáth Annát, Szél Bernadettet, Herényi Károlyt, Antal Nikolettet gyanúsították meg, hogy Iványi Gábor vezényletével hatóság elleni "erőszakot" követtek el, vélhetően azzal, hogy tolták Iványi Gábort, hogy feljusson a lépcsőn. A lista láttán érthető az Orbán-rezsim igyekezete, hogy találjon bűnözőt az országban, mert más bűnöző nincs. Nincs abszurdabb annál, minthogy Iványi Gábort erőszakkal gyanúsítják és akár tíz év börtönre is ítélhetik azért, mert jelen akart lenni a házkutatásnál, amit később lehetővé is tett a rendőrség. Olyan "erőszak" miatt, amelyet a 72 éves lelkész a fegyveres hatósággal szemben követett el a gyanúsítás szerint, melynek során senkit nem érintettek meg.

Az ügyészség bemutatja: nem történt semmi

A kriminológia történetében páratlan eset, hogy a csúszópénzek fizetésével megvádolt Schadl György bejegyzése szerint egy autót el kell vinni a kereskedésből Nagy Ádámhoz, Rogán Antal kabinetfőnökéhez, amelynek kesztyűtartójában van 1 millió 120 ezer forint. Látszólag ez azt jelentené, hogy Rogánnak küldtek egymilla csúszópénzt ebédre. Mit mond az ügyészség arra, hogy csúszópénz volt a kesztyűtartóban? Ezt: "Igen. Volt. Észleltük. Vizsgáltuk." Ez már ideáig zseniális. Majd: Ha "valaki egy autókereskedéssel jó kapcsolatban van, és segít másoknak abban, hogy ilyen vagy olyan használtautót szerezzenek, ez a mi tudomásunk szerint nem bűncselekmény." Az ő tudomásuk szerint nem bűncselekmény, pedig eszerint feltételezhető, hogy még az autó is korrupciós "ajándék". Ilyen zseniálisan nem dolgozik egyetlen ügyészség sem, s ami fontos, hogy ilyen megállapításokat szemrebbenés nélkül tudnak kamerába mondani. Egy jogállamban egy ilyen sajtótájékoztató után az ügyészt bűnpártolásért bilincsben viszik el.
25,000KövetőKövessen minket!
1,000KövetőCsatlakozzon!
340KövetőIratkozzon fel!

Legutóbbi bejegyzések