Kiemelt hírek

Novák lemondását várják, de az még nem biztos

Nem kizárt, hogy Bayer cikke a hivatalos felvezetés Novák mosakodó nyilatkozatához, mert a jó oldalon álló és morális alapokkal bíró fideszes tábor csak ezt a nyilatkozatot igényli, a többi pedig a nemzetközi pedofil dollárbaloldal aljas támadása, mert Novák védi a családot, a gyerekeket, a béke pártján áll és nem akar kevertfajú ország és gyarmat lenni. Az egész ügy Magyarország szuverenitása elleni újabb támadás. Orbán felmérte, hogy nem eszik olyan forrón a kását, nem tiltakoztak elegen, kezelhető lehet az ügy, és két ilyen hasznos, gátlástalan, zsarolható vazallust nem olyan könnyű kitenyészteni és betanítani, hogy maguktól is tudják, hogyan kell hazudni és mocskolódni. Most már a kérdés csupán az, hogy jól mérte fel a helyzetet vagy téved, mert az alacsony részvétel annak szólt, hogy az emberek már elfogadták, hogy Novákot úgyis lemondatják. A tüntetésen való részvétel nem tükrözi az országos felháborodás mértékét. Ha Orbán nem mondatja lesz Novákot és Vargát, annnak súlyos következményei lesznek a mélyben, mert azzal Orbán közvetve kiáll az Orbán-családhoz közelálló pedofil bűntárs mellett. A gyanú az még inkább rá terelődik. Azt ugyanis mindenki tudhatja, hogy ő áll az egész mögött. A két nő az ő bábja, levegőt sem vehetnek az engedélye nélkül.

2006 megbosszulja önmagát: kezdődnek a naponkénti tüntetések

Erőteljes demonstrációt tartottak a Momentum szervezésében megjelent résztvevők Novák Katalin hivatala, a Sándor-palota előtt, Novák, Varga Judit és Orbán lemondását követelve. A tiltakozás civil...

A pedofil-ügy végső oka az Orbán-rendszer

Ez egy rendszer, amely nem tud hibázni, mert úgy van összerakva, hogy mindennek az ellenkezője igaz, mint amit mondanak. A társadalom fölött élő NER-arisztokrácia semmit nem törődik az országgal, semmit nem számít senkinek az élete. Azzal törődnek, hogy az Orbán hatalmát biztosító propaganda az emberek gondolkodását uralja, és azokat minden önállóságuktól megfossza. Mert aki az emberek gondolkodását uralja, ugye, azé a hatalom. A pedofília és annak eltussolása szükségszerű eleme és következménye a rendszernek. A rendszer lényegéből fakad. Ahogy az ország csődbe menetele, a kultúra lepusztítása, a civil élet és civil társadalom megfojtása, az alapvető szabadságélmény felszámolása, a gyűlölet, a kevélység, az önimádat, mindenki becsmérlése és a megszégyenülés is az. Mindent egy emberért, minden egy ember miatt van. Mindenki egyért, és az az egy önmagáért. Amíg ez a rendszer van, amíg minden Orbán Viktor személyes céljait szolgálja, amíg neki korlátlan hatalma van, amíg mindenkit eltaposhat, addig ez nem változik meg. S az ország csúszik bele az Orbán által megásott sírgödörbe. A barátokból ellenséget csinált, a magyar karakterrel azonosította saját pszichopata természetét, mindenkivel megutáltatta az ország népét is, amely nem tesz ellene semmit. Az elsöprő, erőszakos propaganda alatt kivár.

Orbán a bicskei pedofil-ügy első számú felelőse

Varga Judit tejesztette elő és írta alá a kegyelmi kérvényt az Orbán-kormány nevében. Az Orbán-kormány minden cselekedetéért Orbán a felelős. Az Orbán által kinevezett és általa kézzel vezérelt Novák Katalin adott kegyelmet. Orbánnak erről tudnia kellett, mert bicskei ügyről van szó, a kegyelmet kapott pedofilmentegető bűnöző kapcsolatban állt az öccsével. Kizárt, hogy egy ilyen ügyről nem tájékoztatták, és a leleplezésig lapított. Nincs az ügynek egyetlen mozzanata, ami nem Orbánhoz és az ő felelősségéhez tartozik. Orbán tisztában van ezzel, ezért próbálkozik azzal a figyelmet elterelő képtelenséggel, hogy az alkotmányt módosítja, ami szakmailag is nevetséges. Eltolhatja a felelősséget magáról, ha a két közvetlen felelőst, Novákot és Vargát eltávolítja örökre a közéletből, de attól még mindenki tudja, ha a közvetlen érintettsége nem derül ki, akkor is, hogy ezért Orbán felel. Demokráciában neki is le kellene mondania. A pedofília elleni képmutató propagandaharc, a családról szóló ocsmány hazugságok, a Fidesz egész identitását képező álkeresztény máz, egy pillanat alatt lelepleződött. Ebben is hazudnak, mint mindenben. Abból pedig elég, hogy ők állnak a pedofilellenes gyermekvédelem élére. Csak gyűlöletkeltésre használják, közben Becsületrenddel kitüntetik, kegyelemben részesítik a pedofíliát eltussoló bűnözőket.

Nem elég, ha Novákot beáldozza Orbán, Varga Juditnak is távoznia kell örökre a közéletből

Novák még azt is gondolhatta (nagy valószínűséggel így is van), hogy Orbán vagy Orbán környezete áll a kérelem mögött, ha Varga aláírta és átküldte. Novák megszokta, hogy ő mindent aláír, vagy nem ír alá, az utasításoktól függően. Itt az volt az utasítás, hogy írja alá. Ez nem menti a felelősségét, tisztességes és normális ember ilyet akkor sem ír alá. Varga nélkül nincs kegyelem a pedofil igazgató bűntársának. Varga felelőssége egyértelmű, ha Nováknak menni kell (ami nem kérdés), akkor a korrupciós botrány miatt miniszterként már egyszer megbukott Vargának is mennie kell. A sajtó, az ellenzék, a közvélemény nem hagyhatja annyiban, Varga nem lehet Magyarország (=Fidesz) listavezetője az EP-ben. Varga képviselte az Orbán-kormányt, személyesen Orbánt. Ha ő marad, akkor Orbán nem mentesül a felelősség alól. Az ő kormánya indítványozta a pedofil igazgató bűntársának adott kegyelmet. Vargának is távoznia kell a közéletből.

Novák „jó szívvel ” már csak egy valamit írhatna alá, a lemondását

Az Orbán-rezsimben is feltűnően kirívó cinizmust engedett meg magának Novák Katalin, aki legújabban "Sándor-palotának" nevezi magát, amikor kijelentette: "jó szívvel" írja alá az Orbán...

Mindenki menjen tüntetni Novák és Varga ellen

Orbán jogászkodik, hogy a felelősséget lerázza magáról, az általa felügyelt igazságügyi miniszterről, Varga Juditról, és az általa kinevezett, kézzel vezérelt Novák Katalinról. Novák az áldozatokat sértő, megalázó és bántalmazó döntése után cinikusan azt mondta, hogy "minden kegyelmi döntés megosztó". Hazudik, mert ez a döntés nem oszt meg senkit. Ez a kegyelmi döntés egyértelmű, az egész társadalom egy emberként ítéli el, mint ahogy az is egyértelmű, hogy nincs rá magyarázat, s a pedofília eltussolása miatt elítélt K. Endre a Fideszhez és az Orbán-családhoz közel áll, emiatt kapott kegyelmet. A pedofília elrejtése, eltussolása, az áldozatok elhallgattatása a pedofil bűncselekmény része. Ezért hazug Orbán és Novák minden szava arról, hogy pedofilnak nincs kegyelem, mert ők egy pedofilnak adtak kegyelmet, aki a kiszolgáltatott gyerekeket arra akarta kényszeríteni, hogy vonják vissza a feljelentésüket, miközben egy társuk öngyilkos lett a zaklatás miatt. Nem a jogszabályok hiányoztak, hanem a tisztesség és a gyerekekkel való együttérzés.

Novák a kegyelemmel azt kockáztatta, hogy újabb gyerek lesz öngyilkos

Novák ezek után adott az eltussolónak kegyelmet, pedig tudnia kellett az előzményekről, ami egyszerűen elképesztő. Nováknak tudnia kellett, hogy egy öngyilkosság miatt nem lehetett eltussolni az újabb feljelentést. Az egyik áldozat a vonat elé vetette magát és meghalt, mire barátja másnap feljelentést tett a rendőrségen. Meghalt miattuk egy gyerek. Az így elindult ügyben próbálta K. Endre újra eltussolni az ügyet, amit a halálos áldozat miatt már nem lehetett, mert nem tudta a gyerekeket újra rávenni a hamis tanúzásra. Novák Katalin pedig ennek az embernek adott kegyelmet, hogy ne kelljen a hátralevő kilenc hónapot letöltenie, amit gyanús módon eddig sem börtönben, hanem otthon töltött. Orbán Bicskéig akarta meghosszabbítani a felcsúti kisvasutat, amely könnyen a szexuális zaklatásnak kitett gyerekek öngyilkossági helye lehetett volna, ha K. Endre próbálkozása sikerrel jár, s ezúttal is sikerül a feljelentés visszavonására rábírni az áldozatokat. Novák a kegyelmi döntésével azt kockáztatta, hogy egy újabb gyerek is öngyilkos lesz emiatt.

Nem a szabályokat kell leváltani, hanem Novákot

A felelősség elsősorban Orbánt terheli, mert ő nevezte ki bábjának ezt a karrierista nőt, s minden bizonnyal ő adott megrendelést Budaházy és K. Endre szabadon enegdésére is. A botrány elől menekül, próbálja a felelősséget a szabályozásra kenni, s azzal felmenteni Novákot: ha úgy tetszik kegyelemben részesíteni. Ezzel ő is a pedofilhálózat része lett. Ennél az alkotmánymódosításnál nincs felháborítóbb gazemberség, mert Orbán ezzel felmenti a pedofília eltussolójának támogatóját, aki maga is eltussoló, és most már Orbán is az. Aki felmenti Novákot a felelősség alól, az felmentette a pedofília eltussolóját is, aki kegyelmet kapott, és magát a pedofilt is. Orbán a pedofília támogatója, a többi duma. A pedofil, a pedofília eltussolója, az eltussolónak kegyelmet adó, és a kegyelmet adót a felelősség alól felmentő ugyanannak a pedofil hálózatnak a tagjai, most már Orbán is közéjük tartozik. Ha az Orbán-családhoz fűződő kapcsolatai miatt mentesült K. Endre, akkor Orbán még ennél is súlyosabban tagja a pedofil bűncselekményt elkövető hálónak. Ha az alkotmányba be kell írni, hogy pedofilbűnözőknek nem lehet kegyelmet adni, akkor csupa esztelen idióta tölti be az állami funkciókat, élükön a köztársasági elnök székébe ültetett Novákkal, mert akkor még nagyon sok mindent bele kell írni az alkotmányba, mert ezen kívül még nagyon sok mindenkinek nem adható kegyelem.

Azerbajdzsánban elvszerűbb ellenzék van, mint Magyarországon

Orbán a kipcsakok nevében gratulált az azeri diktátornak, aki ellenfél nélkül indult a saját választásán, ezért meglepetésre csak 94 százalékos győzelmet aratott. Az azeri...
25,000KövetőKövessen minket!
1,000KövetőCsatlakozzon!
340KövetőIratkozzon fel!

Legutóbbi bejegyzések