Magyarország

Gyurcsánynak semmiképp nem szabad most lemondani

Ha Magyar, aki ordító oroszlánként jár körbe, mint a Bibliában az ördög, hogy mindenkit elnyeljen, és ebben sikeres lenne, akkor Magyarországon örökre elveszett a demokratikus fordulat lehetősége. Két Fidesz együtt vagy egymás ellen, két fasiszta párt, két fasiszta vezér, s teljesen mindegy, hogy ki nyer. Illetve azért nem, mert Magyar lenne a rosszabb. Orbán nem jutott el addig, mint Magyar, hogy megkérdőjelezze a demokratikus ellenzék létezésének jogát, hogy el akarjon pusztítani magán kívül mindent, hogy még ellenzéke se legyen. Orbán enged élni, ha őt nem támadod, de Magyar kivégez, ha őt nem támogatod. Gyurcsány feladata, felelőssége, hogy most megszervezze az ellenállást. Ehhez azonban fel kell ismernie a történelmi helyzetet, a veszélyt, amit Magyar jelent az Orbán utáni demokráciára, ha Orbán gazdaságilag kivégezné vagy megbuktatná magát. A jelenlegi helyzetben Magyar nem a Fideszre, hanem az ellenzékre dobott atombombát. Sok a sebesült, sok a halott, sok az árva, s ezek nem mind DK-sok, de meg kell menteni őket.

Orbán takaréklángra tette a nyugatellenes agresszivitást

Mindenesetre meghátrálásként kell értelmezni azt, hogy lemondott a washingtoni NATO-csúcs Ukrajnát segítő határozatainak blokkolásáról, s hozzájárult Mark Rutte jelöléséhez a NATO főtitkári posztjára. Ezt korábban ellenezte, mert a volt holland miniszterelnök egyik erős kritikusa volt a NER-nek, a magyar jogállamiságnak. Orbán azonban nem merte eljátszani vele azt, amit a svédek NATO-csatlakozásával, nem mert keresztbe feküdni a NATO tagországok egységesnek tűnő akaratának. Orbánt vagy nagyon kemény fenyegetés érte, amiből megértette, hogy vége a türelemnek, vagy nem akarja tovább feszíteni a húrt, mert a visszatáncolás hivatkozása egyszerűen nevetséges. Mindkét esetben azzal indokolta a NATO előtti kapitulációt, hogy garanciát kapott arra, hogy Magyarországnak nem kell résztvennie Ukrajna oldalán az orosz barátaival szembeni támogató akciókban. Erre azonban a NATO alapszabálya ad garanciát, mert a tagországok szabadon dönthetnek arról, miben vesznek részt. Orbán nem kapott semmit cserébe.

Még Toroczkaiban is több tisztesség van, mint Magyarban

Toroczkai László, a Fidesz farvizén hajózó náci párt, a Mi Hazánk elnöke, tartotta a szavát, lemondott az elnyert EP mandátumáról, s átadta azt Borvendég...

Videó: Ursula von der Leyen nagyon hűvösen üdvözölte Orbánt

Orbán kemény munkával elérte, hogy az Európai Unióban nem szívesen látott és nem szívesen fogadott személy. Nem lehet büntetlenül brüsszelezni, uszítani, gyűlölködni, egy idő...

Magyar a hamis szavazással bolondot csinált a híveiből

A szavazás előre vetíti, hogy hatalomba kerülve Magyar milyen szavazásokat tartana. Amit előadott, a "nemzeti konzultációk" kicsinyített mása volt, az orbáni hazugságok kopírozása. Ugyanúgy eldöntött kérdést tett fel szavazásra, s a kérdésfelvetésben benne volt a válasz. Magyar szavazása épp olyan átláthatatlan volt, ellenőrizhetetlen, s végtelenül manipulatív. A szavazás minden szakmai és etikai követelmény megcsúfolása volt, amellyel rászedte az embereket. Ilyen arcpirító módon még nem csaptak be szavazókat, Orbán legalább azokat tiszteletben tartja, akik mellette állnak. Magyar semmibe veszi őket. Rejtett adatgyűjtésre használta a szavazást: pártot szervezni nem fog, levélben és Facebookon tart kapcsolatot. Amerikai idő szerint reggel 7 órakor már ugyanolyan 75 százalékos volt az eredmény, mint amit estére végeredményként kihirdettek. Ezt mutatták egész nap, amivel befolyásolták a szavazókat, mert közismert tény, hogy az emberek a többséghez akarnak tartozni. Annál sokkal többen kritizálták a Facebook oldalán a döntését, mint amit a szavazás tükrözött.

Marczingós László: A napi bírságokkal bődületes büntetést kapott a magyar állam

Néhány nappal ezelőtt nagy belpolitikai vihart kavart az Európai Unió Bíróságának ítélete, melyben Magyarországgal szemben 200.000.000 EUR átalány-, és napi 1.000.000 EUR kényszerítő bírságot...

Ez a Magyar-féle demokrácia: ő eldöntötte, a hülyékkel utólag megszavaztatja

Magyar úgy szerzett 30 százalékot, hogy mindvégig hazudott a kampányban, becsapta a választóit. A felsorolt nyolc érvet előre is tudhatta, az egész egy nagy bullshit, ennyi erővel minden ország minden pártjának az első emberét kellene az EP-be küldeni, ahol egyáltalán nincs erről szó. Az egész a pénzről, az önmutogatásról, a karrierről és az arany életről szól. Magyar azt akarja előadni, hogy Brüsszelből, EP-képviselőként fog egy pártot felépíteni, vezetni, közösséget formálni, ellenzéki tevékenységet kifejteni. Teljesen egyértelmű az, hogy a Tisza Párt továbbra is őt jelenti, legfeljebb általa ismert kipróbált embereit veszi fel, a sok hülye emberrel pedig elhiteti, az egyszemélyes párt a nyerő, mert ő nem tűr senkit. Ez egy vallási szekta, amelynek Magyar a szektavezére, de a főpapja és az istene is. Mivel egy szélhámos, korrupt, nárcisztikus pszichopatát, potenciális diktatúrát készülnek Orbán lehetséges bukása után Magyarország nyakába varrni, nyugodtan nevezhetjük öngyilkos szektának a "Tisza Pártot", amely egy nemlétező párt. Magyar átvert mindenkit.

Magyar most veri át a sok hülye embert, aki rá szavazott

Miután a messiáshívők minden hazugságát elfogadják, mindennel szemben megvédik, így Magyar joggal számít arra, hogy ha megértik, mit szeretne, azt fogják megszavazni: "menj ki Péter Brüsszelbe." Magyar pedig nem tud mást tenni, mint meghajol a népakarat előtt, amit immár egész Magyarország és az egész nemzet akarataként vesz tudomásul. Ne szépítsük: ezt nevezik kibaszásnak, kedves magyarista bálványimádók. Magyar most veri át azt a sok hülye embert, aki rá szavazott, és elhitte, hogy ezt a szélhámost önmagán és a pénzen kívül bármi más érdekli. Megcsapta a hatalom szele, hogy Orbán helyébe ülhet és ő lehet az új diktátor, de az még két év. Addig játszaná az eszét az EU-ban jó pénzért. Ha ez megtörténik, akkor Magyar átvert mindenkit. Az első perctől kezdve tudta, hogy az EU-ba megy, felmarkolja a pénzt a nem létező "Tisza Párt" képviselőcsoport vezetőjeként. Esze ágában sincs a piramisjátékos Tisza Pártból valódi pártot szervezni, tagokat felvenni, és valódi közösséget építeni, pártdemokráciáról nem is beszélve. Megszívatott mindenkit.

Egy fotó többet mond Magyarról, mint száz szó

Magyar Péter a Facebook oldalán azzal a szöveggel posztolta az alább látható fotót, hogy "Örömömre szolgált, hogy Budapesten fogadhattam Manfred Webert, az Európai Néppárt...

Magyar megerősítette, hogy blokkolná az Orbán elleni szankciókat és a 7. cikkelyes eljárást

A HVG beszámolója szerint a sajtótájékoztató legérdekesebb része az, hogy Magyar már előre bejelentette, hogy "néha kritikusak is lesznek, hiszen vannak nagyon érzékeny témák is Magyarországgal kapcsolatban az Európai Parlamentben". Arról, hogy mi ezek a kritikus kérdések, Magyar azt mondta, hogy a szankciós pénzek és a 7. cikkely szerinti eljárás. Mindkettő a jogállamisággal függ össze, ami azt jelenti, hogy Magyar le akarja vetetni az Európai Parlament napirendjéről az Orbán-rendszerrel szembeni jogállami kifogásokat, meg akarja szüntetni a jogállamiság miatt indult 7. cikkel szerinti eljárást, és fel akarja oldatni a jogállamiság sérelme (hiánya) miatt visszatartott uniós pénzeket. Erre szavazott 1,3 millió ember, 80 százalékban baloldaliak és liberálisok. Magyar ehhez akarja felhasználni a néppárti tagságot, hogy az EP legangyobb pártja szavazza le ezeket a szankciókat és eljárásokat, az Orbán-rendszerről kerüljön le a jogállamisággal kapcsolatos "bélyeg". Magyar Péter ezzel megmenti és megszilárdítja az Orbán-rendszert.
25,000KövetőKövessen minket!
1,000KövetőCsatlakozzon!
340KövetőIratkozzon fel!

Legutóbbi bejegyzések