Kiemelt hírek

Medvegyev leleplezte Orbán ukrajnai béketervét

Ez Orbán "béketerve", amelyből kifelejti, s szerető népét elfeleti erről tájékoztatni, hogy Putyin barátja egyetlen szavát sem fogja betartani, úgy bevonul Magyaországra, ha elesik Ukrajna, mint a sicc, és nukleáris világháború lehetősége előtt nyitja meg az utat. Magyarországnak már most is orosz bábkormánya van. Orbán a Kreml uralma alatt áll. Az oroszok a megbénított NATO mellett, Ukrajna bekebelezése esetén, akkor vonulnak be - minden ellenállás nélkül - Magyarországra, amikor akarnak. Márpedig akarnak. Hegyeshalomnál az oroszok a Nyugat határára érnek. Itt tudnak legmélyebben behatolni Európába, mielőtt egyenként megtámadnak európai országokat. Magyarország felvonulási terület, utánpótlási bázis, másik oldalról pedig nyugati célpont lesz. Ezt nem lehet túlélni.

Ókovács úgy hazudik a nézők etetéséről, mintha éhezők ülnének a nézőtéren

A NER lényegéről szól az Operaház botránya, hogy a büfé bevétele miatt kettévágták a Carmina Burana előadását, s Ókovács főigazgató félórás szünetet rendelt el....

Orbánt senki nem fogadja Washingtonban

Minden normális ország az Egyesült Államok kormányával tart jó kapcsolatot, függetlenül attól, hogy éppen ki az elnök. Orbán Magyarország érdekeit sérti, hogy nem az amerikai kormányzattal, hanem egy szélsőséges politikai irányzattal tart kapcsolatot, amely hosszútávon bukásra van ítélve, s elköteleződik az egyik politikai oldal mellett. Az is elfogadhatatlan, hogy a demokratikus világgal és normákkal szembeni támadásait szuverenitásnak beállító Orbán durván beavatkozik más államok, még az Egyesült Államok belügyeibe is. Látogatásának is az a célja, hogy befolyásolja az amerikai elnökválasztást. Az amerikai szavazókat akarja befolyásolni és becsapni. Orbán Washingtonban csupán az egykor nagymúltú, majd ugyancsak Trump befolyása alá került, jelentőségét és az 1980-as és 1990-es évekre jellemző szellemi-politikai befolyását elveszítő Heritage Foundation elnökével, a trumpista Kevin Roberts-el találkozik. A Heritage Foundation egykor tekintélyes konzervatív szellemi műhely volt, amelyet még Trump volt alelnöke, Mike Pence is elhagyott, mert szalonképtelen szélsőjobboldali szócső vált belőle. Ma már egy trumpista MAGA intézmény, amely szélsőséges programot hirdet.

Kínai rendőrök járőrözhetnek Magyarországon

A kínaiak elsősorban nem akkumulátorokat akarnak gyártani, hanem kémkedni akarnak Magyarországon, mellékesen pusztítják el a magyar élővilágot, környezetet és embereket, anyagilag is kifosztva az országot. Teljes függőséget és adósrabszolgaságot építve ki. Ennek a gyarmatosításnak a része, hogy kínai rendőröket helyeznek el Budapesten és Magyarország nagyvárosaiban, akiknek a feladata hivatalosan a Magyarországon élő kínai emigráció megfigyelése, ellenőrzése, a velük szembeni intézkedések, hazatoloncolás lesz. Ez önmagában is sérti Magyarország szuverenitását, és a Magyarországon élő kínaiak emberi jogait. Ez azonban nem csupán a magyarországi kínaiak szabadságát és emberi jogait sérti, hanem Magyarország biztonságát, a magyarok és más külföldiek jogait is. A kínai rendőrök a kínai titkosszolgálat emberei, akik kémkednek is az országban. Még egy kínai autóba sem szabad beleülni, egy kínai telefont nem szabad használni, mert minden kínai eszköz lehallgat, adatokat gyűjt és információkat továbbít Pekingbe.

Szijjártónak kár visszamenni Oroszországból

Arról szólnak az újságok címlapjai, hogy Szijjártó újra örömmel utazik Oroszországba. Meg sem nézzük, hova és minek, teljesen mindegy, a lényeg az, hogy örömmel...

Trump esélyeinek annyi, akit Orbán támogat, az általában megbukik

Szerény véleményünk szerint ebben az esetben Moldova, a Baltikum napjai meg vannak számlálva, a Balkánon is készen állnak az oroszbarátok a háborúra, az pedig evidens, hogy Putyin Magyarországot pillanatok alatt megszállja, hogy felvonulási területnek használja, s máris Nyugat-Európa határán legyen. Magyarországot puskalövés nélkül foglalhatja el. Ez az a béke, amiről Orbán beszél, amit Trump hoz el. Az amerikai sajtó Orbán látogatása nyomán felidézi, hogy Trump a világ diktátorainak csodálója, így Orbánt Putyinnal és Kim Dzsongunnal, a világ szörnyetegeivel egy sorban emlegetik. Az amerikai republikánusok nem ismerik Orbánt, a rendszerét, csak a lefizetett hazudozó Tucker Carlsson interjújából. A legszélsőségesebb Ku Klux Klan szimpatizáns Qanon-hívő MAGA-idióta is fegyvert ragad, ha Amerikában olyan aljadék mocsok diktatúra jönne létre, mint amilyen Orbán rendszere, amelyben nincs szabad sajtó, nincs szabad bíróság, nincs jog, nincs alkotmány, nincsenek fékek és ellensúlyok, megszűntek a szabad választások, és a Párt irányítja a futballt is.

Orbán se szereti a nagydarab „fekákat”

Minden rasszista magyar edző és szurkoló számíthat a magyar miniszterelnök védelmére és támogatására. Ez már kiderült akkor, amikor Orbán megtiltotta a válogatott játékosoknak, hogy...

Balog elintézte a pedofilkegyelmet azzal, hogy Jézus tanítványai is hibáztak

Balog eleve nem felel meg a püspök Bibliában leírt követelményeinek. De még az egyháza intézményes szabályzatának sem, amit miatta kellett megváltoztatni, hogy a hatalom ebbe az egyházi pozícióba helyezhesse. A református egyház szégyene, hogy a bibliai feltételeket is sutba vágta a Balog kinevezésétől remélt pénzért. A Mammont választották Baloggal. Pál apostol a püspökkel szembeni követelményekről egyebek mellett ezt írja: "Szükséges pedig, hogy jó bizonysága is legyen a kívülvalóktól; hogy gyalázatba és az ördög tőribe ne essék." Balognak nincs jó bizonysága a kívülvalóktól, ezt még bizonygatni sem kell. Lehet, hogy Isten megbocsát, az emberek is megbocsáthatnak, ha látnak némi megbánást. Ennek azonban semmi köze ahhoz, hogy püspök maradhat, mert a bibliai normáknak nem felel meg. Saját egyházának lelkészei és hívei is követelik a távozását. Ő báránybőrbe bújt farkasként manipulálja egyháza vezetőségét, a zsinatot. A Telex szerint még az sem kizárt, hogy a zsinati elnökségről való lemondása csak színjáték, ha a zsinat azt nem fogadja el.

Az orosz gáz azért ráfizetéses, mert Orbán a háborút támogatja vele

Ez nem minden, mert a sokkal drágábban adott gázból Magyarország a szükségleteken felül vásárol, ahogy a Népszava írja, "csőstül jön a gáz Oroszországból". Tavaly 6,6 milliárd köbméter gáz érkezett, ami 51 százalékos (!) ugrás a KSH-nyilvántartása alapján. Ez azt jelenti, hogy Orbán a szükségleten felül vásárol gázt, még magasabb áron. Ez pedig az jelenti, hogy Orbán a gázvásárlással támogatja Putyin háborúját, finanszírozza a háborút, ukránok öldöklését. Ezzel Orbán nemhogy kimaradt, hanem az oroszok mellett a háború résztvevője és finanszírozója. Ezért hazudnak, hogy egyedül Magyarországon nem lehet az orosz gázt kiváltani. A béke akkor jönne el, ha Putyin nem tudná fizetni a háborút. Orbán az oroszokat finanszírozza, az ukránok támogatását blokkolni próbálja. Mindennek az árát a magyarok fizetik meg. Magyar adófizetőkkel finanszíroztatja az orosz háborút, hazug békeszólamaival az ukránok fegyverletételét sürgeti, hogy ismerjék el az oroszok győzelmét. Azt a hazug mítoszt hirdeti, hogy az oroszokat nem lehet katonailag legyőzni.

A pszichológiai alkalmassági vizsgálatot Orbánra is ki kellene terjeszteni

A szakemberek már meg is mondták azt, hogy a gyermekotthonok vezetőivel szembeni pszichológiai alkalmassági vizsgálat pótcselekvés és látszatintézkedés, amely nem jelent megoldást a gyermekvédelem...
25,000KövetőKövessen minket!
1,000KövetőCsatlakozzon!
340KövetőIratkozzon fel!

Legutóbbi bejegyzések