Kiemelt hírek

Navalnij temetésének napján a gyilkosokkal vacsorázni embertelenség és provokáció

Nincsenek szavak arra, hogy Magyarország külügyminisztere Alekszej Navalnij temetésének napján az orosz külügyminiszterrel vacsorázott, vele nevetgélt, a gyilkosokat szórakoztatta. Magyarország legnagyobb szégyene, diplomáciai szempontból...

A peofiltámogatókat segíti a populista demagógia

Talán magyarázni sem kell, mennyire primitív, hamis és demagóg állítás, hogy Orbán újabb "pedofilsimogatót" fog választani, mert ez nem igaz. Orbán egy újabb bábot választ, aki az ő utasításait hajtja végre, mindent aláír, ebbe belefér bármi, még egy pedofil társtettesnek adott kegyelem is, aki nem őre, hanem pusztítója lesz a jogállamiságnak, demokráciának. A Demokratikus Koalíció most utcai plakátokra tette a demagógiát. Lehetne ízlésesen, igaz módon támadni Orbánt a pedofilügyben, ami nem lenne kontraproduktív, mert a tényekkel szembesíti az utca emberét. A "Pedofilmentegető helyett európai gyermekvédelmet" felirat, kiegészítve azzal, hogy "Ezért dolgoznak a Demokratikus Koalíció EP-képviselői", nem az. Először is, ízléstelen, hogy az EP-választási kampányban használják fel a gyerekek ügyét, amiből cseppet sem a gyerekek iránti féltés árad. A DK EP-képviselői nem dolgoznak ezen, mert kéthetes az ügy. Nem "európai" gyermekvédelemre, hanem gyermekvédelemre lenne szükség, az "európai" jelző nem a gyerekekről, hanem egy politikai választásról szól. Orbánt a pedofilügyben támadni kell, de nem így. Nem a választási kampány miatt, hanem azért, amit tett. Amiért ő felel. Az áldatlan állapotokért, tényekkel. A napi szinten előkerülő pedofilügyekért, az ország állapotáért, miközben ő Csádban akar rendet tenni. Lenne mit a plakátokra tenni. A tényeket. Nem az átlátszó populizmust. Az orbánizmusban Orbán jobb.

El kellene már zavarni március 15-től a kóklereket

1848 nem a bűnbánó maffiózók ünnepe, szellemisége, megdicsőülése. Magyarországnak 1848-hoz kellene visszatalálnia, s nem szabadna megengedni, hogy szerencselovagok, szélhámosok foglalják el, sajátítsák ki és szentségtelenítsék meg a legcsodálatosabb napot. Nem mer senki meghirdetni egy normális gyűlést, ami 1848-ról szól, a szabadságról szól, ami üzen a nemzetnek, a népnek? Nem tud senki egy 1848-as beszédet mondani a zsarnok Orbán 2024-es országában? Ilyen silány lett ez a nép? Átengedi a színpadot kóklereknek? Nincs egy beszéd ebben a nemzetben, ami süvít? Ami megrendíti a földet, megérinti a szíveket? Nincs senki, aki egyenesen beszél, a szívéből szól? Aki felrázza ezt a nyomorult, akkumulátorgyárak temetőjébe szánt népet? Emlékezteti önmagára?

Nem lehet Magyarország köztársasági elnöke, aki hazudott az apja náci múltjáról

Sulyok hőstörténetet faragot a náci apja múltjából, úgy állította be az apját és a családját, mint a sztálinizmus mártírját. Ezzel folytatta apja örökségét, aki leplezte, letagadta a saját múltját, az általa vallott embertelen, népirtó ideológiát, s bizonyságot tett arról is, hogy a baloldaliság iránt mélyen elfogult, ami a náci, nyilas gyökerekből is következik. Magyarországon csaknem félmillió zsidót deportáltak Sulyok Tamás apjának elvbarátai, akiket embertelen kegyetlenséggel meggyilkoltak a náci haláltáborokban. A meggyilkolt zsidók rokonai, leszármazottai Magyarországon élnek, akiknek nem lehet köztársasági elnöke egy nyilas, náci, antiszemita ügyvéd fia, aki letagadta, megszépítette apja múltját Sulyok ezért alkalmatlan a közbizalomra, a nemzet egységének kifejezésére. Ez a gyávaság és az apjához hasonló bujkálás nyilvánult meg abban is, ahogy az alkotmánybíróság elnöki székében gyáván és hazug módon kiszolgálta az alkotmánysértő diktatúra kívánságait, nem véletlenül választották ugyanerre a szerepre a köztársasági elnöki posztra is.

A csádi diktatúra zsoldosait, a magyar Wagnert szervezi Orbán Gáspár

Minden bizonnyal az orosz katonai titkosszolgálat fedett akciója a csádi misszió, amelynek rejtett/bujtatott irányítója Orbán Gáspár, Orbán Viktor fia. A csádi viszonyokról mindent elmond,...

Nem véletlen, hogy egy náci a fő kultúrpolitikus

Ám a náci Demeter nemcsak a helyén maradt, hanem most kinevezték a Nemzeti Múzeum főigazgatójának. Ez csak az első lépés, mert az Orbán-rendszer gyakorlatának megfelelően felszámolják a kulturális szféra egyes intézményeinek önállóságát is. Demeter a kulturális holdig vezetője is lesz, amely magában foglalja a legnagyobb múzeumokat és a Széchenyi Könyvtárat. Náci ideológiai uralom, befolyás, kontroll alá kerülnek a legjelentősebb magyar kulturális intézmények. Demeter méltatlan, alkalmatlan, egyetlen érdeme, hogy náci. Kinevezése előtt Orbán egyeztetett vele a Karmelita kolostorban, hogy mit vár tőle. Ez azt is jelenti, hogy Demeter Orbán választása, akit a kultúra és a kulturális élet fasiszta és náci átideologizálásával bízott meg. Épül tovább a kultúraromboló, civilizációellenes, fasiszta és náci Magyarország, amely nemcsak cenzúrázza, de lassan ölő halálos méreggel fertőzi meg a kultúrát és a közéletet.

Az oroszok máris vérszemet kaptak, mert Trump megállította az ukrán segélyt

Senkinek ne legyen kétsége afelől, hogy megválasztása esetén Trump betartja az ígéretét és magára hagyja a NATO tagországait, ezért cseppet sem kizárt, hogy Putyin megtámad NATO-tagországokat, európai országokat is. Putyin másoknak tulajdonítja, amire ő maga készül: évértékelőjében azt állította, NATO országok csapást akarnak mérni a területükre. Ha nem lesz NATO, és beindul a "béke" propaganda, hogy ha nem muszáj, akkor senki ne avatkozzon be, ha Putyin megtámad egy országot, akkor magára marad mindenki, Putyin egyenként leszalámizhatja őket. Szokás szerint későn határozhatják el az összefogást, és azzal megérkezett Putyin, Orbán és Trump álma, a III. világháború.

K. Endrét javasoljuk a Református Egyház zsinati elnökének

Sajnálattal értesültünk a 444.hu beszámolója alapján arról, hogy lemondásra kényszerült a Bicskei Református Egyházközség kiváló presbitere, K. Endre, akit azután választottak meg presbiternek, hogy...

Békésben is találtak egy pedofil nevelőt, neki is jár a Magyar Bronz Érdemkeszt és a Becsületrend

Békésben is letartóztattak egy gyermekotthoni nevelőt, aki tizenéves fiúkat szexuálisan molesztált. A békési gyermekotthon is a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság alá tartozik, ahogy a...

Ha az oroszok elfoglalják Ukrajnát, Magyarországra vonulnak be először

Ha az ukránok kifogynak a lőszerekből, legyen bepakolva a bőrönd, mert Magyarország orosz megszállása napok kérdése. Főleg, miután a Kreml megnyugtatta Orbánt, hogy nem kell félni tőlük. Ha ez a mondat egy orosz szájából elhangzik, az azt jelenti, hogy el kell kezdeni futni. A biztosíték az, hogy nem jelentenek veszélyt azokra, akik nem ellenségesek. Nem is azért vonulnak be Putyin barbár hordái Magyarországra, mert veszélyt jelentenének ők a magyarokra. Ellenkezőleg. Megvédeni és barátkozni jönnek. Miután Orbán mellettük beszállt a háborúba, és ha Ukrajna elesik, akkor az orosz szövetség tagjaként ő is győztes, az orosz hadsereg megköszönni jön a Kossuth térre a segítséget, és biztosítani a békét. Orbán a bevonulás hírére stratégiai nyugalomba helyezi magát, a béke pártján lesz, ezért nem áll ellent, és idegen csapatokat sem hív az országba, hogy Fehérvárnál harcoljanak az oroszok ellen. Tudomásul veszi a megszállást, megnyugtat mindenkit, hogy az oroszoktól nem kell félni, csak megvédenek Brüsszeltől, Sorostól és a transzgender melegektől.
25,000KövetőKövessen minket!
1,000KövetőCsatlakozzon!
340KövetőIratkozzon fel!

Legutóbbi bejegyzések