Kiemelt hírek

Orbán elveszítette a V4-et is, ahol már a pávatánc sem segít

Orbánt kifütyülték Prágában, ahol a két részre szakadt V4 országok azt állapíthatták meg, hogy nem léteznek. Abban a formában semmiképp, ahogy Orbán megálmodta magának....

Már csak az a kérdés, volt-e más pedofil is Bicskén

Ez már így is hálózat, amely bújtatta a bicskei pedofil igazgatót, de a miniszerelnök tőle szokatlan hallgatása, némasága és lapulása, valamint a félelme, amit vágni lehetett, ahogy kifecsegte, hogy padlóra került, arra utal: nem tudunk mindent, valamit még rejtegetnek. Ez pedig nem lehet más, mint az, hogy mások is érintettek lehetnek a pedofilbotrányban. Amikor egy ilyen rendszer megmutatja magát, annak általában minden eleme megvan. Itt még hiányzik egy szem a láncból ahhoz, hogy a klasszikus pedofilhálózatot felrajzolhassuk. Méghozzá azok az emberek, akiknek a pedofil igazgató beszervezett, felkínált gyerekeket. A fideszes pedofilhálózatból egyetlen mozzanat hiányzik, hogy mások is kaptak gyerekeket. Esetleg, nem kiközvetítették őket, de az érintettek tudják, hogy nem egyedül az igazgató bántalmazta szexuálisan az otthon lakóit. Sok mindenkivel érintkeztek, edzések voltak, kosárlabda, birkózás. Megfordultak Bicskén a másik pedofilrejtegető, a Fidesz láncolatába tartozó Böjte Csaba "neveltjei" is, ahol rendszeresen erőszakoltak gyerekeket.

Orbán ilyen kitüntetést ad a pedofiloknak

Orbán egy olyan embert tüntetett ki a Magyar Bronz Érdemkereszttel, akiről már 5 évvel korábban kiderült, hogy pedofil. Orbán jól ismerte Vásárhelyit, akinek az egyesületével együtt kampányoltak a Fidesznek. Vásárhelyi a gyermekotthon gyerekeivel töltötte fel a felcsúti Puskás Akadémia Realtanodáját, így szorosan együttműködött Orbánnal. Egy hónappal azután, hogy Orbán magas állami kitüntetést adott a bicskei pedofilnak, az egyik áldozat öngyilkos lett. Ez indította el 2016 őszén az újabb nyomozást, amelynek vége az lett, hogy Vásárhelyit tíz gyerekkel szembeni szexuális erőszak miatt 8 évre ítélték. Ez épp húsz évvel kevesebb, mint amennyit a román bíróság kimért Böjte pedofil nevelőjére. Romániában nem a pedofíliával kampányolnak, nem a "gyermekvédelem" hazugságaival gyűjtenek szavazókat, s nem a melegek ellen uszítanak, a pedofilokkal azonosítva őket, de az ugyancsak fideszes Böjte Csaba által rejtegetett erdélyi pedofilt 28 évre ítélték, amivel kifejezték a cselekmény társadalmi elítélését. A fideszes magyar bíróság ezt nem tette. Orbán kitüntetése és a pedofil igazgató egyik áldozatának öngyilkossága közötti kapcsolat egyértelmű. Vásárhelyi kihasznált, megalázott, megerőszakolt áldozata azt látta, hogy az általa gyűlölt pedofil igazgató, aki visszaélt a kiszolgáltatott helyzetével, a szomszéd faluból származó miniszterelnöktől még magas állami kitüntetést is kap és védelmet élvez. Az időbeli egybeesés nem lehet véletlen. Magyarországi tényfeltárók feladata kikutatni, hogy mi történt a kitüntetés előtt és után az öngyilkos fiúval. Mi vezethetett oda, hogy az őt bántalmazó igazgató kitüntetése után egy hónappal öngyilkos lett? Mitől érezhette úgy, hogy tehetetlen, és ezt nem tudja elviselni?

Orbán golyóstollat cserélt, Sulyok Tamás az új golyóstoll neve

Orbán Viktor munkáját nagymértékben nehezíti, hogy fent kell tartania az autokráciában a demokrácia hamis látszatát, ezért külön embert kell foglalkoztatnia, aki aláírja azt, amit...

Nézegessen igazi fideszes seggnyalókat

Hoppál Péter a második sorba szorult seggnyaló, biztosan nagyon bánja, hogy nem kapta el a legjobb helyet középen. Innen kell maradandót alkotnia, mind hangerőben, mind a kacaj elsöprő erejével, leküzdve a második sorba szorulás hátrányát. Túl kell nevetnie az első sor seggnyalóit. S ez láthatóan sikerül, mert ez már nem nevetés, hanem hahotázás, amiben a hoppáli életmű minden szemétsége egycsapásra érthetővé válik.  Hozzá hasonló erőbedobással az első sorban helyezkedő lila inges, nyakkendős seggnyaló próbálkozik, de ebben pozícióban odaadónak kell lennie, mert leginkább szem előtt van. A tőle balra levő bajuszos és annak szomszédja már az erősen erőltetett kategóriába tartozik, de nem szerepelnek rosszul, mert a csodálat, az odaadás és a megtiszteltetés, hogy közel kerültek a vezér seggéhez, kifejeződik az erőltetett röhögés által is. Ugyanez sugárzik az összes erkölcsi kiválóságról, akik parancsra megsértődtek, parancsra enyhültek a svédekkel kapcsolatban, egy percre sem dőltek besaját propagandájuknak, mint Kövér, aki viszont távolról diagnosztizálható elmebeteg. Ők nem azok, ők nagyon is jól tudják, mit tesznek, mi a dolguk, mi a szerepük, főleg mennyiért. Orbán bajban van, mert a vicc akár jó is lehetett, de ezek már a poén előtt halálra röhögik magukat az állásért.

David Pressman első tévedése

David Pressman amerikai nagykövet érthető elégedettséggel és örömmel nyugtázta, hogy a magyar parlament (=Orbán Viktor) megszavazta Svédország NATO-csatlakozását. Az öröm élete, de nagyköveti megbízatása...

Orbán veszített, maradt a szégyen és a gyalázat

Orbán zsinórban behúzta az elmúlt két hónap újabb nagy vereségét, meg kellett szavaznia a svéd NATO-csatlakozást. A magyar történelem legjellemtelenebb lépéseit koronázta meg ez a megssemmisítő vereség, amikor is Orbánnak meg kellett szavaznia, amit nem akart. Kénytelen volt elfogadni, hogy a NATO erősödött az oroszokkal szemben. Eközben kiderült az is, hogy minden valós indok nélkül akadályozta Svédország NATO-csatlakozását. Úgy próbált a megalázó kudarc és a leleplező megsemmisítő vereség elől menekülni, hogy Budapestre Canossát járni hívta a svéd miniszterelnököt, de annak is az lett a vége, hogy inkább őt alázták meg a svédek, mint fordítva. Az is kiderült, hogy a Fidesz frakciójának nevezett jellemtelen társaság, akik feladták az emberhez méltó élet látszatát is, nem rendelkezik saját akarattal, döntéssel, Orbán bábjai, akik utasításra nyomkodják a gombokat. Egy kecske ugyanúgy ülhetne a helyükön. Orbán a másfél éves aljaskodásaival, hazudozó szemétkedéseivel végképp lejáratta magát.

Mire utal, hogy Orbán nem mondja ki Novák Katalin nevét?

Pszichiáterek és elmegyógyászok feladata annak megfejtése, Orbán miért nem mondja ki Novák Katalin nevét. Laikusként annyit megállapíthatunk, hogy ez nem normális, súlyos pszichikai vagy...

Orbán cinikus és kegyeletsértő arcátlansága átlépett minden határt

Azt állította, hogy a bicskei pedofilokat ők csukták le, mert az ellenzék 20 évig nem tette meg. Az Orbán Viktorral együtt kampányoló fideszes pedofil, Vásárhelyi János esetében 2011-ben merültek fel először pedofilvádak, amelyeket a Fidesz és az Orbán-kormány eltussolt. Egy gyereknek kellett öngyilkosnak lenni, hogy öt év múlva új vizsgálat induljon. Orbán pedofiljait fideszesek és az Orbán-család céges ügyvédje védte, majd a pedofilügy elítélt társtettesét Orbán köztársasági elnöke, az igazságügyi minisztere, egyházának az elnöke, korábbi volt minisztere, kegyelemben részesítette, miután Orbán felesége a tettes szülőfalujában baráti kapcsolatban állt a pedofíliát eltussoló Kónya anyjának társaságával. Orbán ezek után volt képes azt állítani, hogy nekik kellett börtönbe csukni a pedofilokat, mert az ellenzék ezt 20 évig nem tette meg. A nevetséges az, hogy húsz éve is ő volt a miniszterelnök, de akkor még fel sem merült a pedofília vádja. 2002-ben Orbán még együtt kampányolt a pedofillal. Ha valakinek, neki kellett volna tudnia, mi van a szomszéd faluban.

Az ellenzék nem tudta szóval tartani saját híveit

Önmagában is egy tragédia, hogy az ellenzék pedofilbotrány utáni politikai terméke, amiért a demonstrációt is szervezték, a közvetlen elnökválasztás, egy hétig nem tartott ki. Ezzel a tüntetéssel, amely szinte szóra sem méltatta az okot, amiért összeverődött a vert sereg, az ügyet támogató aláírókat is semmibe vették, saját javaslatukat is lenullázták. Élt egy hétig. Attól, hogy egy minden kritikán aluli, képzetlen, tisztességtelen pártkatonát, aki kivégezte az alkotmánybíróságot, mint az alkotmányosság őrét, kijelölt a diktatúra Orbán legújabb  csicskásának, semmi nem változott. Ellenkezőleg. Képtelenek voltak saját javaslatukat is megbecsülni, értékelni, mellette érvelni, szónokolni, lelkesíteni. Elfelejtették, mit akartak. Ezzel egyetlen elvszerű döntésüket, a parlamentben zajló elnökválasztó cirkusz bojkottját is elsilányították, pedig ez az első értelmes lépésük, hogy megvonják a legitimációt az orbáni bábszínháztól, az Európa Unió első fasiszta államától, amelynek ők a támaszai azzal, hogy a hiábavaló létezésükkel a demokrácia hamis látszatát keltik.
25,000KövetőKövessen minket!
1,000KövetőCsatlakozzon!
340KövetőIratkozzon fel!

Legutóbbi bejegyzések