Kiemelt fő hír

Macron fogadása azt jelenti, hogy a közös ellenzék felkerült a politikai térképre

Emmanuel Macron francia köztársasági elnök hazája budapesti nagykövetségén fogadta az ellenzéki összefogás négy vezetőjét, ami azt jelenti, hogy a hatpárti összefogás és az ellenzéki...

Erről szólt a Völner elleni kirakateljárás, szerintük ettől Magyarország már jogállam

Gulyás Európa legkorruptabb országában, ahol a miniszerelnök szervezi az ipari méretekben zajló közpénzlopást, akinek családja Európa egyik leggazdagabb maffiacsaládja, akinek strómanja az angol királynőnél gazdagabb közpénzekből, azt meri állítani, hogy náluk, akire a gyanú árnyéka vetül, azzal szemben azonnal fellépnek. S mivel a bűnszervezet egyik tagját beáldozták egy bűnügye miatt, mert az Európai Unió egy királysághoz is elég pénzt vissza akar tartani tőlük a korrupció miatt, azt állítja, hogy "porba hullottak a vádak, miszerint Magyarország nem jogállam".

Márki-Zay minden ellenzéki párt elnökét arra kérte, hogy ne kampányoljon, csak ő kampányolhat

Szerény véleményünk szerint ez az ellenzéki összefogás megállapodásának a felrúgása, az ellenzéki összefogás "megpuccsolása", visszaélve azzal a helyzettel, hogy az ellenzéki összefogás pártjai csapdába kerültek, mert egyik oldalról Orbán választási rendszere kényszeríti, másik oldalról Márki-Zay zsarolja őket, hogy ha bármit kifogásolnak, azzal Orbán leváltását veszélyeztetik, s azt senki nem bocsátaná meg nekik. Ezért kénytelenek eltűrni mindent. Ez érződik Gyurcsány posztjában, amit nyilván azért tett közzé, hogy mindenki legyen tisztában azzal, hogy mi történik.

Ha Márki-Zay megtartaná a TAO-t, hogyan vonnák felelősségre Orbánt a felcsúti adóforintokért?

Egy demokratikus kormány jogállamban az elsők között szüntené meg a TAO-rendszert, mint vesztegetési módszert és korrupciós modellt. Orbánt pedig vesztegetés és befolyással való üzérkedés miatt eljárás alá vonnák. A nyomozóknak csak azt kellene kideríteniük, hogy a legnagyobb Felcsút-támogatók milyen állami kedvezményekben és támogatásokban részesültek, egy olyan államban, amelyben mindent a miniszterelnök dönt el, ő engedélyez, ő hagy jóvá.

Bartus László a Kúriához fordult, hogy Németh Sándor kérjen bocsánatot az ügynökvád miatt

Bartus László újságíró a Kúriához fordult, mert a Németh Sándor vezető lelkész ellen indított perének másodfokú ítélete "mellőzte", hogy Németh Sándornak bocsánatot kelljen kérnie...

Orbán legújabb propagandahúzása a korrupció elleni küzdelem

Sajnálatos, hogy sem az ellenzéki pártok, sem a maradék félig független sajtó nem képes lebuktatni sem őt, sem a családtagjait, sem a strómanjait. A korrupciós ügyeit a Magyar Közlönyben lehet olvasni, és azoknak semmiféle következménye nincs. Azon kívül, amit ők maguk nyilvánosságra hoznak, nem képes az ellenzék és a sajtó leleplezni semmit. Ami viszonylag nagyobb botrányt kelt, azt általában külföldi oknyomozó riportokból lehet megtudni, mint a guruló dollárokat vagy a Pegazus-ügyet.

A Fidesztől nem Márki-Zay-hoz, hanem a bizonytalanokhoz mennek, a liberálisok a Kutyapárthoz távoznak tőle

A Fideszből nem Márki-Zay Péterhez és az ellenzéki összefogáshoz távoznak a kiábrándultak, hanem a radikálisok a Mi Hazánk Mozgalomhoz, a mérsékeltek a bizonytalanokhoz. Márki-Zay Péter migránsszámlálós, migránsozó, buzizó, sorosozó, mindenféle leleplezés nélkül korrupciót emlegető, vagdalkozó és óvodás retorikát alkalmazó kampánya nemcsak nem hozott az ellenzéknek senkit a fideszesek és a bizonytalanok közül, hanem elindította az ellenzéki összefogás erózióját. Az elvszerű liberálisoknak elegük van a kereszténykedő katyvaszból és a Kétfarkú Kutyapárthoz távoznak.

Völner Pál jó keresztény, de saját zsebre dolgozott, az pedig a Fideszben tilos

"A kereszténység meghatározza Völner Pál napjait" címmel mutatta be 2019. júniusában a HírTV a Igazságügyi Minisztérium államtitkárát, Esztergom országgyűlési képviselőjét, akit korrupciós vádakkal (hivatali...

Semjén, avagy egy elnyomott keresztény siralmai

S ha ez nem lehet uralkodó vallás, nem lehet összefonódva az állammal, biztosítva e vallás képviselőinek állandó hatalmát és uralkodásra való jogát, akkor az elnyomás. Ezért Semjén nem elnyomó, hanem elnyomott, mert a "keresztény" uralmat, amivel megnyomorítják minden magyar (köztük valódi keresztények) életét, nem terjesztheti ki egész Európára. Egy inkvizíciós bíróság, egy máglya nem sok, annyit nem állíthatnak fel, ez pedig már olyan, mintha a kálvária legvégső stációján Semjént keresztre feszítenék, a kezében levő vesztegetési pénzt is odaszegezve a fához.

Orbán minden fronton vereségre áll az Európai Unióban

A nagy pávatáncos egymás után kapja a trockosokat és sallereket, miután kirúgták az Európai Néppártból, és képtelen az európai szélsőjobboldalt egyetlen frakcióba terelni saját...
25,000KövetőKövessen minket!
1,000KövetőCsatlakozzon!
340KövetőIratkozzon fel!

Legutóbbi bejegyzések